تغيير رنگ
 • Default color
 • Brown color
 • Green color
 • Blue color
 • Red color
تغيير طرح بندي
 • leftlayout
 • rightlayout
تنظيم اندازه متون
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
سفارشي سازي صفحه
صفحه اصلی آشنائي با ما


حریم خصوصی

پست الکترونیکی پرینت PDF
اینترنت ابزار شگفت انگیزی است، قدرت تغییر روش زندگی افراد را دارد و ما از هم اکنون شاهد تأثیر آن بر جنبه های مختلف زندگی هستیم. فقط با چند کلیک ماوس، می توانید اخبار را پیگیری کنید، از آخرین وقایع جهان مطلع شوید، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایید و با افراد دیگر در سراسر جهان در ارتباط باشید. یکی از نکات مهم و مورد توجه شرکت تسهیل گستر اینست که در عین فراهم آوردن تمام منابعی که اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد، اطلاعات شخصی و تجاری مشتریان در جریان استفاده از اینترنت، محرمانه باقی بماند. ما نیز به اندازه خود شما به مسائل محرمانه اهمیت داده و معتقدیم تجارت شما منحصراً متعلق به شما بوده و اطلاعات آن نباید در اختیار هیچ فرد یا گروه دیگری قرار گیرد. بنابراین تمام اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می دهید به طور کامل نزد شرکت تسهیل گستر محفوظ خواهد بود. برای حفظ اطلاعات شما شرکت تسهیل گستر در راستای الگوهای جهانی حفاظت اطلاعات و محرمانگی مشتری از اصول و قواعد منحصر بفردی پیروی می کند.
 
ما آدرس پستی، شماره تلفن، پست الکترونیکی و سایر اطلاعات شما را به هیچ قیمتی در اختیار فرد دیگری قرار نخواهیم داد.
از متدهای امنیتی کاملاً به روز و پیشرفته ای برای حفظ اطلاعات شما از کاربران غیر مجاز استفاده خواهیم کرد.

توجه:
صرفاً در مواردی که شناسایی شما مورد نیاز است و یا لازمست با شما در تماس باشیم، اطلاعات شخصی شما را خواهیم پرسید. بطور کلی این اطلاعات در زمان ثبت شناسه در سایت، درخواست دریافت خبرنامه ها از طریق ایمیل و یا ورود به بخشهایی از سایت با حق دسترسی محدود، از شما درخواست می شود. ما عمدتاً از اطلاعات شخصی شما برای چهار هدف اصلی استفاده می کنیم:

ایجاد سهولت برای استفاده شما از سایت و عدم نیاز به ورود اطلاعات بیش از یکبار
کمک به شما برای تسریع در پیدا کردن نرم افزار، خدمات یا اطلاعات
کمک به خود برای ایجاد محتوایی با بیشترین تطابق با نیازهای شما
و برای اطلاع رسانی به شما درباره نسخه های جدید محصولات، ارائه پیشنهادات خاص، اطلاعات به روز شده و سایر خدمات جدید شرکت تسهیل گستر

موافقت:
حتی در صورت عدم ارائه یا ثبت اطلاعات شخصی خود، می توانید از بیشتر قسمت های وب سایت کسب یار استفاده کنید، اما دسترسی به قسمت هایی که نیاز به ثبت دارند، منحصراً پس از ثبت اطلاعات مقدور خواهد بود.
این امکان برای شما فراهم شده است که با عضویت در سرویس های مختلف مانند خبرنامه های الکترونیکی، نوع اطلاعاتی را که مایلید از سایت دریافت کنید مشخص نمایید. در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات، پیشنهادات و اخبار جدید در رابطه با محصولات، برنامه ها، رخدادها و یا خدمات شرکت تسهیل گستر توسط ایمیل، ارسال پستی، یا تلفن نباشید، می توانید گزینه ای را که نشانگر عدم تمایل شما برای دریافت پیام های بازرگانی از شرکت تسهیل گستر است را انتخاب کنید.

دسترسی به اطلاعات ثبت شده خود:

برای حصول اطمینان از صحت ورود اطلاعات شخصی و امکان ویرایش و بروز رسانی آن در هر زمان، شرکت تسهیل گستر ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد. از این طریق در هر زمان از  قسمت «محیط شخصی» به اطلاعات ثبت شده خود دسترسی خواهید داشت، بنابراین می توانید:

اطلاعات شخصی خود را که قبلاً در اختیار ما قرار داده اید، بازبینی و ویرایش کنید.
تمایل یا عدم تمایل خود را به دریافت اطلاعات بازاریابی شرکت تسهیل گستر تغییر دهید.
در خبرنامه های الکترونیکی که درباره محصولات و خدمات ماست عضو شوید.
ثبت نام کنید. به محض ثبت نام، دیگر نیازی به تکرار ورود اطلاعات نخواهید داشت. و به هر بخش از وب سایت کسب یار که مراجعه کنید، اطلاعات مورد نیاز، از روی شناسه ثبت شده، با شما همراه خواهد بود.

امنیت:
شرکت تسهیل گستر برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما و برای اطمینان خاطر شما از اینکه انتخاب شما برای کاربری های در نظر گرفته شده این سایت، محترم و ارزشمند است، متدهای امنیتی قدرتمندی اتخاذ کرده است. برای حفاظت اطلاعات شما از مفقود شدن، مورد سوء استفاده واقع شدن، دسترسی غیر مجاز یا افشاء، تغییر یا دگرگونی و یا تخریب، اقدامات امنیتی سختی بکار گرفته ایم
سلامت و امنیت صد در صد فعالیت های تجارت الکترونیکی شما در این سایت کاملاً تضمین شده است. وقتی اقدام به خرید آنلاین می کنید، سایت ما شما را به وب سایت بانکهای ایرانی طرف قرارداد منتقل می کند و فرآیند پرداخت در سایت بانک انجام میگیرد، همه بانکهای طرف قرارداد از نرم افزار سرور ایمن (SSL) استفاده می کنند که اطلاعات شخصی شما را قبل از ارسال به اینترنت رمز گذاری نموده و از دسترسی های غیر مجاز، محفوظ نگه می دارد. SSL یکی از مطمئن ترین تکنولوژی های رمزگذاری موجود است.
شرکت تسهیل گستر امنیت اطلاعات شخصی شما را اکیداً حفظ می کند و به انتخاب شما در محدوده کاربری های در نظر گرفته شده، احترام می گذارد. ما با دقت تمام اطلاعات شما را از مفقود شدن، مورد سوء استفاده قرار گرفتن، دسترسی غیر مجاز یا افشاء، تغییر یا دگرگونی و یا تخریب حفظ می کنیم. اطلاعات شخصی شما هرگز بدون اجازه خود شما، به بیرون از شرکت درز نخواهد کرد، مگر تحت شرایطی که در بالا شرح داده شد. در داخل شرکت نیز، داده ها در سرورهای کنترل شده با رمز عبور، با دسترسی محدود ذخیره می شود. اطلاعات شما می تواند در جمهوری اسلامی ایران یا هر کشور دیگری که شرکت تسهیل گستر، توابع آن، شعب آن و یا نمایندگان آن مستقر هستند، ذخیره و پردازش شود.
شما نیز در حفظ اطلاعات شخصی خود، نقش مهمی دارید. در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور شما برای کسی فاش نشده باشد، هیچکس نمی تواند به اطلاعات شخصی شما دست یافته و یا آنها را ویرایش کند. پس در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود نهایت دقت را به عمل آورده و آنرا در اختیار دیگران قرار ندهید.

اجرا:
اگر به دلایلی معتقدید که شرکت تسهیل گستر در راستای این اصول حرکت نمی کند، لطفاً از طریق ایمیلinfo[at]kasbyar.com  به ما اطلاع دهید. ما بلافاصله اقدام مقتضی را برای شناسایی و رفع مشکل، انجام خواهیم داد. حتماً در قسمت «موضوع» ایمیل، عبارت «حریم خصوصی» را مرقوم فرمایید.

ثبت الکترونیکی محصولات:

ممکن است در موقع خرید و نصب یک محصول جدید، از شما بخواهیم که خرید خود را بصورت الکترونیکی ثبت کنید. وقتی اینکار را انجام دادید، اطلاعات ثبت نامی شما را با اطلاعاتی که قبلاً در اختیار ما قرار داده اید و ما آنرا پروفایل شخصی شما می نامیم، ادغام می کنیم. در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام نکرده باشید،‌ از اطلاعاتی که در ثبت محصول ارائه کرده اید یک پروفایل شخصی برای شما ایجاد می کنیم. هر زمان که مایل به مشاهده و یا بروزرسانی اطلاعات خود باشید، می توانید به محیط شخصی خود مراجعه کنید، بر روی دکمه «بروزرسانی پروفایل» کلیک کنید و هرگونه اطلاعات شخصی را در پروفایل خود ویرایش کنید. پیش از آن لازمست حتماً یک نام کاربری برای خود ثبت کنید. از این طریق، می توان مطمئن شد که فقط خود شما می توانید به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

پروفایل مشتری

همانطور که در بالا گفته شد هر مشتری ثبت شده، یک پروفایل شخصی منحصر بفرد دارد. به هر پروفایل یک شماره شناسایی شخصی منحصر بفرد تخصیص می یابد.
در زمان ثبت نام، برای شما پروفایل ایجاد نموده و یک شماره شناسایی شخصی به آن اختصاص می دهیم، سپس این شماره را که حاوی کد بسیار کم حجمی است،‌ به صورت کوکی به هارد دیسک خود شما بر می گردانیم. این کد اختصاصی شماست و گذرنامه شما برای سیر و سیاحت بلاوقفه شما در سرتاسر وب سایت کسب یار محسوب می شود که بدون نیاز به پر کردن مجدد فرم های ثبت نام و صرفاً با همان اطلاعاتی که قبلاً ارائه کرده اید، به شما اجازه ورود به محیط شخصی را خواهد داد. حتی در صورت استفاده از کامپیوتر دیگر نیز، برای معرفی خود کافیست فقط نام کاربری و رمز عبور ثبت شده‌ خود را وارد نمایید.

با اطلاعاتی که در اختیار ما می گذارید چه می کنیم؟

وقتی به ما ملحق می شوید، اطلاعات تماس خود، شامل نام و آدرس ایمیل را با ما در میان می گذارید. ما از این اطلاعات برای ارسال اطلاعات نسخ جدید سفارش های شما، ارسال پرسشنامه برای سنجش رضایت شما از سرویس های ما و ارسال اطلاعیه هایی درباره خدمات جدید و جالبی که ارائه می دهیم، استفاده می کنیم.
در برخی موارد شرکت هایی را برای ارائه خدمات محدودی از طرف ما، شامل بسته بندی، ارسال و تحویل محصول خریداری شده، پاسخگویی به سوالات مشتری درباره محصولات و خدمات، ارسال پستی کالاها و پردازش ثبت وقایع، دعوت به همکاری می نماییم. در چنین مواردی، صرفاً اطلاعاتی که برای ارائه خدمات مذکور مورد نیاز است، در اختیار آنها گذاشته خواهد شد و استفاده از آن اطلاعات برای هر منظور دیگری برای آن شرکت ها ممنوع می باشد.

شرکت تسهیل گستر تنها در صورت لزوم قانونی و یا مواردی که به شرح زیر معتقد به ضرورت آن باشد، اطلاعات شخصی را بدون اعلام، فاش خواهد نمود: (الف) پیروی از حکم قانون یا موافقت با آیین نامه حقوقی شرکت تسهیل گستر یا سایت. (ب) حفظ و دفاع از حقوق یا دارایی های شرکت تسهیل گستر و مجموعه وب سایت های آن. (پ) اقدام اضطراری برای حفظ امنیت فردی کاربران شرکت تسهیل گستر، وب سایت های آن و یا امنیت عمومی.
 

درباره همکاری در تولید و بهینه سازی

پست الکترونیکی پرینت PDF
شرکت تسهیل گستر به منظور تولید اسناد منطبق با نیازهای کسب و کار ایرانی و همچنین به روز رسانی های مستمر مستندات کسب یار همگام با نسخه های بین المللی آن، از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر و متخصصین با تجربه و برجسته در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در هر یک از زمینه های:
 
حقوق
بازاریابی
حسابداری
مدیریت اجرایی
و زبان انگلیسی

دعوت به همکاری می کند. با توجه به کیفیت بالای این مستندات و تلاشی که شرکت تسهیل گستر برای حفظ و ارتقا بیش از پیش کیفیت آنها دارد، تحصیلات مرتبط دانشگاهی، تجربه کاری و تخصص داوطلبین از اهمیت به سزایی بر خوردار بوده و متقاضیان باید با اصول نوین مدیریت بین المللی و قوانین و مقررات ایران آشنایی کافی داشته باشند.
به همکاری کنندگان با شرکت، پنل اختصاصی داده می شود و کلیه روابط کاری و مالی به صورت اینترنتی پیش برده خواهد شد و هیچ محدودیت مکانی و زمانی برای همکاری نخواهد بود.
متقاضیان برای همکاری در خصوص تولید و پشتیبانی اسناد، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوی همکاری می توانند با ما به شماره 04135251447 تماس بگیرند و یا با تکمیل فرم زیر آمادگی خود را برای شروع همکاری اعلام نمایند.
 
همکاری در تولید و بهینه سازی
نام : (*)
لطفا نام صحیحی وارد نمایید
میزان تحصیلات : (*)
لطفا میزان تحصیلات خود را انتخاب نمایید
رشته تحصیلی : (*)
لطفا رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
گرایش : (*)
لطفا گرایش تحصیلی خود را وارد نمایید
سوابق : (*)
لطفا سوابق خود را وارد نمایید
آدرس پست الکترونیکی : (*)
لطفا آدرس پست الکترونیکی صحیحی را وارد نمایید.
آدرس وب سایت :
شماره تلفن تماس : (*)
لطفا شماره تلفن تماس صحیحی را وارد نمایید
شماره تلفن همراه :
آدرس پستی : (*)
لطفا آدرس پستی خود را وارد نمایید
توضیحات بیشتر :
ارسال :   
 

پشتیبانی

پست الکترونیکی پرینت PDF

از اعتمادتان سپاسگزار هستیم و امیدواریم به کمک این بخش بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن، اغلب نیازها و سوالهای فنی و اطلاعاتی شما را بر طرف سازیم.

 

پشتیبانی آنلاین

گروهی از متخصصان ما آماده اند تا هر گونه سوال احتمالی تان را به صورت آنلاین و زنده پاسخگو باشند و شما را در استفاده بهینه از کسب یار راهنمایی کنند. لطفاً در صورت داشتن هر گونه سوال برروی پشتیبانی آنلاین کلیک نمایید.

login

online-su


 

فیلم راهنما

در این بخش سعی کردیم هر آنچه که شما، از نحوه ی نصب نرم افزار گرفته تا راهنمای استفاده از نرم افزار نیاز دارید در قالب فیلم آموزشی در اختیار شما قرار دهیم تا چنانچه زمان یا حوصله کافی برای پیدا کردن جواب سوالات خود در متنهای موجود در وب سایت را ندارید از این طریق پاسخ سوالات خود را بیابید.

login

 

filmسئوالات متداول

از شما دعوت می کنیم برای یافتن پاسخ سئوال خود به بخش سئوالات متداول وب سایت ما مراجعه نمایید. ما در این بخش سئوالاتی که به صورت متداول توسط اکثریت مشتریان پرسیده می شود گرد آوری کرده و در قالب بخش سوالات متداول برای پاسخگوی سریع و  آسان به نیاز های شما فراهم کرده ایم.

login

 

faqمقالات مرتبط

برای افزایش غنای وب سایت و همچنین پاسخ همه جانبه به نیاز شما در خصوص اسناد و کسب و کار، مقالاتی هم راستا و مرتبط با کسب و کار در بخش مقالات مرتبط گردآوری شده است مطالعه مقالات این بخش، به شما کمک شایانی در مدیریت علمی کسب و کار می کند.

login

 

article


اخبار مرتبط

برای افزایش غنای وب سایت و همچنین پاسخ همه جانبه به نیاز شما، اخباری هم راستا و مرتبط با کسب و کار در بخش اخبار مرتبط گردآوری شده است مطالعه مقالات این بخش، به شما کمک شایانی در مدیریت علمی کسب و کار می کند.

login

 

news

 

 

همکاری با ما

پست الکترونیکی پرینت PDF

 

 
 

شرکت تسهیل گستر به منظور تولید اسناد منطبق با نیازهای کسب و کار ایرانی و همچنین به روز رسانی های مستمر مستندات کسب یار همگام با نسخه های بین المللی آن، از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر و متخصصین با تجربه و برجسته در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در هر یک از زمینه های حقوق، بازاریابی، حسابداری، مدیریت اجرائی و زبان انگلیسی دعوت به همکاری می کند.

 
 

شرکت تسهیل گستر فعال در زمینه ارائه نرم افزار های پیشرفته مدیریتی و مشاوره، به منظور توسعه شبکه فروش خود اقدام به جذب نماینده و همکار در بخش فروش نموده است. شما می توانید به انتخاب و سلیقه خودتان به شکل بازاریابی سنتی یا affiliate marketing نرم افزار مستندات کسب یار را به فروش رسانده و از 20% کل مبلغ وصول شده قرار داد بهره مند گردید.

 

 

روشهاي ديگر خريد

پست الکترونیکی پرینت PDF
شما برای پرداخت هزینه ها و خرید کسب یار علاوه بر امکان خرید آنلاین می توانید به یکی از روشهای زیر عمل کنید:

1. واریز به حساب و ارسال شماره فیش:
می توانید هزینه نرم افزار مستندات کسب یار را که برابر با 8000000 ریال می باشد به یکی از روشهای زیر به حساب سپهر بانک صادرات به شماره 0101256450008 به نام علیرضا غضنفری واریز نمایید:
• مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات سرتا سر کشور و واریز پول به حساب فوق
• مراجعه به یکی از خود پردازهای هر یک از بانکهای عضو شتاب و واریز پول به حساب فوق
• استفاده از سرویس بانکداری اینترنتی بانک صادرات، موجود در این لینک (در این روش ضمن ورود به حساب اینترنتی خود از لینک "انتقال وجه به حساب سایرین" استفاده کرده و با طی کردن دستورالعمل بانک می توانید پول را به حساب فوق به صورت اینترنتی حواله کنید)
بعد از پرداخت وجه به یکی از روشهای فوق، شماره فیش و مشخصات خریدار را به یکی از روشهای زیر به دفتر مرکزی شرکت تسهیل گستر ارسال فرمایید:
• ارسال از طریق ایمیل به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل در حال حاضر در مقابل رباتهای اسپم یاب محافظت می شود برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید
• ارسال فاکس به شماره 04135251447
• تکمیل فرم اعلام شماره فیش و مشخصات خریدار
• اعلام از طریق تماس تلفنی
بلافاصله بعد از دریافت شماره فیش و مشخصات شما، کنترلهای لازم از طریق بانکداری اینترنتی صورت می پذیرد و به شما امکان دانلود فایلهای کامل کسب یار داده می شود ضمن اینکه پکیج و سی دی آن نیز به همراه جواز نرم افزار و نام کاربری و رمز عبور ویژه مشتریان در سایت جاری، جهت دریافت خدمات پشتیبانی و بروزرسانی های بعدی به آدرس دلخواهتان ارسال می گردد.

2. خرید حضوری از دفتر شرکت تسهیل گستر:
می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت تسهیل گستر به آدرس:
تبریز، تقاطع منصور و بهادری، ساختمان سیمرغ، طبقه 5، تلفن: 04135251447، فاکس:04135251448
محصول خود را به صورت حضوری خرید کرده و در همان لحظه پکیج حاویCD نرم افزار کسب یار را به همراه جواز استفاده و نام کاربری و رمز عبور اختصاصی مشتریان در سایت را دریافت نمایید.
یا اینکه همین الان و با کلیک بر روی لینک خرید آنلاین، خرید خود را بصورت کاملاً اینترنتی انجام داده و بلافاصله به لینک دانلود نرم افزار کسب یار دسترسی داشته باشید.

 

بانک صادرات
شماره حساب: 0101256450008
شماره کارت: 6037697441715874
شماره شبا: IR800190000000101256450008
بانک: صادرات،حساب سپهر (قابل پرداخت در سراسر کشور)
صاحب حساب: علیرضا غضنفری
پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک صادرات
بانک ملی
شماره حساب: 0101401323006
شماره کارت: 6037997398964818
شماره شبا: IR600170000000101401323006
بانک: ملی ، حساب سیبا (قابل پرداخت در سراسر کشور)
صاحب حساب: علیرضا غضنفری
پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک ملی

 

بانک تجارت
شماره حساب: 507049370
شماره کارت: 6273533010310509
شماره شبا: IR800180000000000507049370
بانک: تجارت (قابل پرداخت در سراسر کشور)
صاحب حساب: علیرضا غضنفری
پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک تجارت
بانک ملت
شماره حساب: 4145689181
شماره کارت: 6104337763351036
شماره شبا: IR230120000000004145689181
بانک: ملت (قابل پرداخت در سراسر کشور)
صاحب حساب: علیرضا غضنفری
پرداخت آنلاین از طریق وب سایت بانک ملت
ارسال مشخصات فیش بانکی
نام : (*)
لطفا نام خود را وارد نمایید
نام خانوادگی : (*)
لطفا نام خانوادگی خود را وارد نمایید
نام شرکت / موسسه : (*)
لطفا نام شرکت یا موسسه خود را وارد نمایید
نام بانک : (*)
لطفا نام بانک را انتخاب نمایید
نحوه پرداخت وجه : (*)
لطفا نحوه پرداخت وجه خود را مشخص نمایید
شماره فیش پرداختی : (*)
لطفا شماره فیش پرداختی خود را وارد نمایید
مبلغ پرداختی : (*)
لطفا مبلغ پرداختی را وارد نمایید
تاریخ پرداخت : (*)
لطفا تاریخ پرداخت فیش بانکی را وارد نمایید
آدرس پست الکترونیکی : (*)
لطفا آدرس پست الکترونیکی معتبری وارد نمایید
آدرس پستی : (*)
لطفا آدرس پستی خود را وارد نمایید
کد پستی :
تلفن (با کد شهر) : (*)
لطفا شماره تلفن را وارد نمایید
شماره تلفن همراه :
Invalid Input
ثبت معرف
توضیحات بیشتر :
Invalid Input
کد امنیتی
لطفا کد امنیتی صحیح را وارد نمائید
  
توجه فرمائید: با ثبت فیش بانکی از طریق این سامانه، دیگر نیاز به ارسال اطلاعات پرداختی از طریق پست الکترونیکی نمی باشد.

 

 

فیلم معرفی

پست الکترونیکی پرینت PDF

فیلم سمینار معارفه كسب یار در دانشگاه تهران با سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری، مدیر عامل شركت تسهیل گستر در كیفیت های متوسط و بالا قابل دانلود می باشد...

دانلود فیلم سمینار معارفه كسب یار با كیفیت متوسط     (حجم: 70 مگابایت)

دانلود فیلم سمینار معارفه كسب یار با كیفیت بالا      (حجم: 122 مگابایت) 

دانلود كاتالوگ كسب یار

 

پخش آنلاین فیلم

  

  

 

اسلاید های معرفی كسب یار


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

درباره ما

پست الکترونیکی پرینت PDF
شركت تسهیل گستر در تیر ماه سال 1376 بر پایه یافته های علمی جدید و همسو با نگرش جهانی در زمینه گسترش ارتباطات و فن آوری اطلاعات در بخش ICT بصورت سهامی خاص به شماره ثبت 8862 تاسیس گردیده است و در طول چندین سال سابقه کاری خود به عضویت مراکز زیر در آمد:
 
ثبت شده نزد اداره ثبت شرکتها به شماره ثبت 8862
عضو پیوسته انجمن تجارت الکترونیکی ایران
عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی
عضو اتحادیه صنفی کامپیوتر، اینترنت و انفورماتیک تبریز
عضو انجمن مراکز خدمات بازاریابی
عضو نخبگان آكادمی متخصصین دنیای دیجیتال
عضو بلند پایه مرکز کیفیت های برتر "السیتکس"
عضو هیئت داوران و مشاوران مرکز کیفیتهای برتر "السیتکس"

 

 
با توجه به اهداف اولیه شرکت، فعالیتهای آن متمرکز در بخش های فن آوری اطلاعات و نرم افزار می باشد.
راه اندازی وب سایت بازار اینترنتی به آدرس www.wwwbazar.com و برنامه های بلند پروازانه ای که در خصوص این سایت داشت این شرکت را وادار کرد به سمت علوم عملی و روز مدیریت کسب و کارها حرکت کند و در طی تحقیقاتش به مستنداتی دست یافت که به نظر می رسید می توانست تحول بزرگی در کسب و کارش ایجاد کند بنابراین بدون هیچ معطلی نسبت به استقرار این مستندات در سازمان خود اقدام کرد.
 

این مستندات به قدری در رشد و توسعه شرکت تاثیر گذاشت که این شرکت و وب سایت را قادر ساخت ضمن توسعه قابل توجه در کسب و کار خود، به افتخارات زیر دست یابد:

- برگزیده برترین سایت تجارت الکترونیکی ایران در سال 1383 به انتخاب وزارت بازرگانی در دومین همایش ملی تجارت الکترونیکی ایران و دریافت لوح تقدیر از وزیر محترم بازرگانی
 
- برگزیده برترین سایت تجارت الکترونیکی ایران در سال 1384 برای دومین سال متوالی به انتخاب وزارت بازرگانی در دومین همایش ملی تجارت الکترونیکی ایران و دریافت لوح تقدیر از وزیر محترم بازرگانی
 
- سایت منتخب سال 2006 از طرف مرکز کیفیتهای برتر السیتکس به جهت میل به تعالی

- سایت منتخب سال 2007 از طرف مرکز کیفیتهای برتر السیتکس به جهت میل به تعالی برای دومین سال متوالی

- سایت منتخب سال 2008 از طرف مرکز کیفیتهای برتر السیتکس به جهت میل به تعالی برای سومين سال متوالی

- برگزیده برترین سایت تجارت الکترونیکی ایران در سال 1386 برای سومین سال متوالی به انتخاب وزارت بازرگانی در سومین همایش ملی تجارت الکترونیکی ایران و دریافت لوح تقدیر از وزیر محترم بازرگانی

- وب سایت منتخب دومین جشنواره دستاوردهای رایانه ای ایران، انتخابی رقابتهای جهانی

- دارنده 4 استاندارد از سازمان جهانی استانداردهای وب (W3C)

- بزرگترین و مجهزترین شرکت ارائه دهنده خدمات فن آوری اطلاعات و نرم افزار در شمال غرب کشور

                                       
       

 

     
این تاثیر عملی در کسب و کار شرکت، وی را به این نتیجه رساند که برخلاف مخالفتهای بسیاری از کارشناسان که انتشار اسناد را انتشار اسرار تجاری شرکت می دانستند به تولید و عرضه نرم افزار بومی سازی شده کسب یار برای شرکتها و کسب و کارهای ایرانی نماید و امکانات و سرمایه گذاریهایی را انجام دهد که بتواند این نرم افزار را بطور مداوم بروزرسانی نموده و نسخه های بهینه سازی شده و ارتقا یافته آنرا در اختیار کسب و کارهای ایرانی قرار دهد.
 
 
در سالهای اخیر شرکت تسهیل گستر توانسته است با انجام مطالعات جامع و بررسی دانش فنی موجود در کشورهای پیشرفته، بسیاری از دانش های بروز و مورد نیاز مدیران و دست اندر کاران سازمانها را تامین نماید و با تعهد و پشتیبانی کامل از فرایندهای موثر در استفاده بهینه و متناسب از فن‌آوری‌های پیشرفته، توانسته است به سازمانهای طرف همکاری خود کمک نماید. جلب رضایت مشتریان و حفظ منافع ایشان در تمام زمینه‌های مشاوره‌ای همواره از مهمترین اهداف شرکت بوده است و اصول اولیه سازمان را بر پایه پشتیبانی همه جانبه مشتریان قرار داده است.
 

کاربردها

پست الکترونیکی پرینت PDF

نرم افزار کسب یار، از حرفه ای ترین نوع مدیریت ها تا ساده ترین نوع تجارتها را در تمامی ابعاد آن اعم از بازاریابی و فروش ، مالی و حسابداری، رهبری و مدیریت کارمندان، حمل و نقل و وصول مطالبات را در بر گرفته است و به عنوان یک مکمل حرفه ای فعالیتهای وقت گیر به شما کمک می کند دشوارترین اسناد را در کوتاه ترین زمان در دست داشته باشید.
از جمله کاربردهای این اسناد:

مدیریت و برنامه ریزی کسب و کار

  تهیه یک طرح تجاری حرفه ای و قدرتمند
راه اندازی یک کسب و کار
تهیه تصمیمات هیئت مدیره
تهیه صورت جلسات
تعیین نقاط قوت و ضعف کسب و کار
بهبود کیفیت فرایندهای حاکم بر کسب و کار

 

مسائل حقوقی
 
تاسیس و به ثبت رساندن شخصیت حقوقی کسب و کارتان
محافظت از حقوق معنوی و حق کپی رایت
محافظت از سازمان شما به کمک قراردادهای قابل اطمینان
استفاده از آیین نامه ها، قرار دادهای همکاری و ایجاد شخصیت حقوقی برای سازمانتان برای بر پایی کسب و کارتان
مذاکره برای اجاره کردن مکان کسب و کار
اجاره دادن، مدیریت و فروش املاک و مستغلات
وارد شدن به یک شراکت یا خارج شدن از آن

 

منابع انسانی
 
گزارش عملکرد سالانه کارمندان
استخدام/ اخراج نیروی کار
استخدام پیمان کار / مشاور
تهیه گزارشی از سیاستهای عملکردی شرکت و محصولات
تهیه شرح وظایف شغلی حرفه ای
تهیه گزارش عملکرد تک تک کارمندان
رهبری و مدیریت نیرو های انسانی
بستن قرار دادهای حرفه ای با کارمندان / پیمانکاران

 

بازاریابی و فروش

  جذب مشتریان جدید
جلب رضایت مشتریان
تهیه، اجرا و توسعه برنامه های بازاریابی
انجام تبلیغات و توسعه روابط با جراید و رسانه ها
توسعه نمایندگیها و شبکه های فروش و بازاریابی
اجرای تحقیق و تحلیل بازار
افزایش فروش از طریق ارتباطات بهتر
بهبود زمان پاسخگویی به سوالات مشتری

 

اعتبار و وصول مطالبات

  وصول مطالبات مشکوک الوصول
افزایش گردش حساب شما
اطمینان دهی در خصوص اعتبارات مالی تان به مشتریان
اختصاص اعتبار مالی به مشتریان و مدیریت آن

 

تامین و عملیات

  مدیریت سفارشات و صورتحسابها
فروش یا اجاره تجهیزات
مدیریت فعالیتهای ارسال و دریافت محموله سفارشات
تسریع و آسان سازی سفارش و حمل و نقل
آسان سازی نگهداری از تجهیزات

 

مالی و حسابداری

  افزایش سرمایه
پراخت وام
بهبود سیستم حسابداری
خرید و فروش سهام
بهبود ارتباط با بانکها
گذر از بحرانهای مالی

 

اینترنت و تکنولوژی

  ایجاد وب سایت
فروش یا توسعه نرم افزار
توسعه و کسب نتیجه از وب سایت
بازاریابی اینترنتی
 
 
 

مزيتها

پست الکترونیکی پرینت PDF

کیفیت بالای کسب و کار و فرمهای قانونی
با در نظر گرفتن تمامی جنبه های حقوقی و تجاری، اسناد توسط حرفه ای ترین مشاوران تجاری و حقوق دانان بین المللی تهیه و مورد بازبینی قرار گرفته است تا شما به دور از دغدغه های مربوط به تهیه چارچوب مناسب و قانونی برای شخصیت حقوقی کسب و کارتان، با حفظ یک سیاست و روند ثابت، ضمن افزایش بهره وری، پایه های کسب و کارتان را تقویت نمایید.
 
 
صرفه جویی در هزینه ها
با استفاده از اسناد کسب یار، تا حد قابل توجهی در هزینه های متعدد از جمله هزینه مربوط به وکیل دادگستری یا مشاور، هزینه های فرصتهای از دست رفته و هزینه نیروی غیر بهره ور صرفه جویی کرده، بدون وابستگی به کارمند تخصصی، کسب و کارتان را در حرفه ای ترین و تخصصی ترین شکل ممکن بروی میز کارتان خواهید داشت و قادر خواهید بود با افزایش توانایی مذاکره خود از طریق ارائه حرفه ای ترین و منطقی ترین نوع نامه ها و پیشنهادات تجاری، روز به روز بر رونق کسب و کار خود بیافزایید.
 
 
 
صرفه جویی در زمان
ما با ارائه کسب یار، ساده ترین، آسانترین و در عین حال سریعترین راه را برای نوشتن یک سند تجاری به شما پیشنهاد می کنیم. کافیست در نقاط تعیین شده ی قالبها، موضوع فعالیتتان، نام تجاریتان، تاریخ و سایر اطلاعات مرتبط را وارد کنید تا بدون صرف زمان زیاد، در کمتر از چند دقیقه سند تجاری کاملاً استاندارد خود را در دست داشته باشید.
 
 
 
اداره کارآمدتر موقعیت های تجاری
به کمک اسناد کسب یار قادر خواهید بود بسیاری از فرصت های مربوط به حرفه یتان، که سابقاً به دلایل مختلف از دست می دادید، با پیاده سازی سریع به روی استانداردهای تایید شده جهانی به سادگی بدست گرفته و در جهت تمایلات خود پیش برده و کسب و کارتان را متحول نمایید.
 
 
 
تقویت ارتباطات و مکاتبات
کسب یار با ارائه بهترین راهکارها برای ارتباط درست و منطقی با مشتریان، شرکا، کارمندان، سرمایه گذاران و دیگر انواع مخاطبان کسب و کارتان به شما کمک می کند برای مواجهه با شرایط و تصمیم گیری های دشوار، همچون استخدام نیروی جدید یا وصول مطالبات، ارائه گزارش عملکرد و ... آمادگی یافته و از آسیبهای مربوط به تصمیم های غیر حرفه ای مصون بمانید.
 
 

نرم افزار ساده و مطمئن برای سهولت استفاده:

به منظور سازماندهی و انسجام 5000 صفحه ای که در قالب 1500 سند جای گرفته اند نرم افزاری با قابلیت ها و امکانات ویژه به منظور سهولت دسترسی شما به اسناد و استفاده سریع تان از آن تهیه شده است که از آن جمله:

• جستجو:

انواع مختلف جستجوها از جمله جستجو بر اساس کلمات کلیدی، طبقه بندی بر اساس بخشهای کسب و کار، طبقه بندی بر اساس نوع سند و طبقه بندی بر اساس وظیفه ای که در کسب و کار تعیین می شود به منظور دسترسی آسان و سریع شما به سند دلخواه و مورد نیازتان طراحی شده است.

• تکمیل اتوماتیک:

برای سفارشی سازی سند بر طبق نیاز و با توجه به مشخصات کسب و کار شما سیستم تکمیل اتوماتیک پیش بینی شده است که شما را از ورود تکراری اطلاعات اختصاصی ثابت بی نیاز می کند.

• راهنمای کسب یار:

نحوی استفاده از نرم افزار همراه با تمامی جزییاتی که می تواند به شما در استفاده آسان و کامل از نرم افزار کمک نماید در این بخش جمع آوری شده تا شما بتوانید حداکثر بهره برداری از نرم افزار و مستندات را داشته باشید.

• دریافت اسناد جدید و بروز شده:

به شما امکان داده شده است که تنها با یک کلیک جدیدترین اسناد ارائه شده توسط شرکت تسهیل گستر را همراه با اسناد بروزرسانی شده در کامپیوتر خود داشته باشید، بدین ترتیب شما بهبود مستمر را همواره در کسب و کارتان خواهید داشت و تفکر حاکم بر کسب و کار شما توسط گروهی متخصص دائما در حال بهتر شدن خواهد بود.
 

 


 
صفحه 2 از 3

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg
 • 21.jpg
 • 22.jpg
 • 23.jpg
 • 24.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg

تماس با ما

تهران: فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه هفتم، واحد 721
تلفن: 47626486-021

تبریز: تقاطع خیابان منصور و بهادری، ساختمان سیمرغ، طبقه پنجم، شرکت تسهیل گستر
تلفن: 04135251447
فاکس: 04135251448

عضويت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، آخرین اخبار کسب یار و کسب و کار را در ایمیلتان دریافت کنید.
کسب یار
مباحث عمومی کسب و کار


دریافت بصورت HTML؟

آخرین نسخه کسب یار

کسب یار خریداری شده خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.


کسب یار 4.1.0 نسخه نهایی
آخرین تاریخ بروزرسانی:
//