تغيير رنگ
 • Default color
 • Brown color
 • Green color
 • Blue color
 • Red color
تغيير طرح بندي
 • leftlayout
 • rightlayout
تنظيم اندازه متون
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
سفارشي سازي صفحه
صفحه اصلی درباره کسب یار


مستندات استاندارد مدیریت موفق کسب و کار

پست الکترونیکی پرینت PDF

 

         یک سال بروزرسانی رایگان
         دانلود و فعال سازی بلافاصله بعد از خرید
         ارسال رایگان سیستم مدیریتی
 

           

              قیمت واحد (عدد): 8,000,000ریال

 

شما بلافاصله بعد از انجام خرید، امکان دانلود فایلها را خواهید داشت و کد فعال سازی در اختیارتان قرار می گیرد، علاوه بر آن CD کسب یار نیز به همراه جواز استفاده از آن به آدرسی که در موقع خرید مشخص می کنید ارسال می شود.

 

 

اگر شما کسب یار را خریداری نموده اید و قصد نصب کسب یار بر روی سیستم یا سیستم های دیگری در مجموعه خود دارید، با خرید و دریافت لاینس کلاینت می توانید کسب یار را فعالسازی نمایید.  

 

مشکلات آماری و بهبود آن

پست الکترونیکی پرینت PDF

مشکلات 99% شرکت‌ها در مدیریت منابع انسانی: در جلسات معارفه کسب‌یار در قسمتی از جلسه از مدیران حاضر در جلسه سوال می‌شود "چه کسی حاضر نیست مرد اول تجارت الکترونیک ایران را در شرکت خود استخدام کند؟" فقط 1% مدیران حاضر دست خود را بالا می‌برند! یعنی 99% حاضرین با این استخدام، در مسیر عدم موفقیت شرکت خود قدم برمی‌دارند! این فقط نمونه‌ای کوچک برای نشان دادن مشکلات استخدامی شرکت‌هاست. با حل مشکل چنین استخدام‌هایی، کسب‌یار 99% از مشکلات آینده شرکت‌ها را از بین می‌برد. از اینجا ببینید نظریه کسب‌یار در این مورد چیست.

 

 16% مدیران شرکت‌های ایرانی تحصیلات مدیریتی دارند: یعنی 84% مدیران شرکت‌ها، تخصصی غیر از مدیریت دارند. مشکلی که در این شرایط پیش می‌آید این است که مدیر یا باید یک مدرک مدیریت نیز بگیرد و یا یک مدیر استخدام کند تا ایشان مسئولیت مدیریت شرکت را به عهده بگیرد که هر دو روش پر هزینه‌اند. کسب‌یار در این شرایط بهترین گزینه است. در مقایسه با حقوق یک مدیر، کسب‌یار به مراتب مقرون به صرفه‌تر بوده و مشکلات ایشان را رفع کرده و از هر لحاظ کمک و یاری می‌کند. موفقیت 84% از مدیران شرکت‌های ایرانی یعنی گامی بلند در جهت ایرانی توسعه یافته!

83% مدیران دارای مدرک مدیریت، به روش سنتی مدیریت می‌کنند: از 16% مدیران ایرانی که در بالا اشاره شد 83% آنها به روش سنتی مدیریت می‌کنند و از روش‌های مدیریت در کشورهای صنعتی بی‌اطلاعند. این وضعیت باعث می‌شود که بازده کاری کارگران ایرانی در این شرکت‌ها به شدت پائین آمده و ساعات کاری مدیران به هفته‌ای 60 ساعت افزایش پیدا کند.

90% شرکت‌ها در زمینه بازاریابی و فروش مشکل دارند: از آنجایی که مدیران شرکت‌ها تخصص کمی در زمینه بازاریابی و فروش دارند، از کار بازاریابان خود بی‌اطلاعند. بازاریابی و فروش قلب موسسات و شرکت‌هاست. تولید بدون فروش و بازاریابی برابر است با زباله! مدیران کشور ما قادر نیستند بازده کاری فروشندگان شرکت خود را اندازه بگیرند. همین باعث می‌شود که بازگشت سرمایه به کندی صورت گرفته و تولیدات شرکت‌ها به صورت سرمایه غیرفعال در انبارها ذخیره شوند. با یک مقایسه ساده می‌توان متوجه شد که شرکت‌های موفق به میزان چشمگیری گروه فروش موفق‌تری نسبت به دیگر شرکت‌ها دارند. هر سیستمی که بتواند قسمت فروش و بازاریابی را سر و سامان دهد ارزشی چشمگیر دارد. از اینجا به قسمت برنامه فروش و بازاریابی کسب‌یار نگاهی بیاندازید.

87% سایت‌های اینترنتی شرکت‌ها سودی ندارند: بهتر است نگاهی به وضعیت سایت شرکت خود و شرکت‌های رقیب بیاندازید، آیا متن‌های آنها به صورت حرفه‌ای نوشته شده است؟ نظریه چه نویسندگانی در متون سایت‌ها اجرا شده است. در اکثر مواقع چنین نیست. متنی نوشته شده است تا صفحه بدون متن نباشد. در اغلب موارد طراحان سایت که تخصص آنها در طراحی است، زحمت این کار را می‌کشند. مدیری نقل می‌کرد که متون سایت شرکت را پسر کوچکش که ادبیات! خوانده است نوشته است. وقتی سوال شد آیا انتظاری که از سایت داشتید برآورده شده است؟ فرمودند که انتظاری از سایت نداشته‌اند و فقط به منظور داشتن سایت، این کار را کرده‌اند!

 

چه کمکی به من می‌کند؟

پست الکترونیکی پرینت PDF

معیارهای استخدامی شرکت را بهبود می‌بخشد: وقتی می‌خواهید فردی را استخدام کنید، چه معیاری به غیر از سابقه‌ی ‌کار و مدرک دانشگاهی دارید؟ آیا می‌دانید چه درصدی از دانشجویان، در رشته‌ای مدرک گرفته‌اند که علاقه‌ای به آن رشته نداشته‌اند؟ آیا چنین فردی با علاقه لازم کار خواهد کرد تا بازده شرکت را بالا ببرد؟ واقعا نمی‌توان معیارهای دیگری برای استخدام پیدا کرد تا استخدام افراد در جهت پیشرفت شرکت باشد؟ هر شرکتی از سه منبع سود کسب می‌کند، اولین منبع حداقل هزینه در تامین مواد اولیه است، دومین منبع بازده بالای کارگران است و سومین منبع قیمت محصول است. از آنجایی که قیمت منابع اولیه و قیمت محصول که در بازار رقابتی عرضه می‌شود تقریبا ثابت است و شرکت نمی‌تواند مانور زیادی روی آنها بدهد، کسب‌یار توجه زیادی روی منابع انسانی می‌کند. سیستم مدیریت کسب‌یار معیارهای خلاقانه‌ای در فرایند استخدامی دارد.

 

بعد از پر کردن فرم استخدام توسط فرد مراجعه کننده، فاکتورهایی را برای ارزیابی فرد مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهد تا بعد از استخدام خیالتان از بابت بازدهی بالای همکار جدید کاملا راحت باشد!

داشتن برنامه مدون برای تعیین اهداف کوتاه و بلند مدت شرکت: زمانی که مقصدی در نظر ندارید هر مسیری شما را به مقصد می‌رساند. اگر شما تعیین نکنید شرکت‌ بعد از ده، پنج و یک سال در چه شرایطی باید باشد، هر کارمندی و هر روش کاری در شرکت شما عالی ارزیابی می‌شود. مثلا وقتی شما برنامه‌ای در زمینه فروش و بازاریابی نداشته باشید، هر لیسانس بازرگانی گزینه‌ای خوب برای استخدام است و هر بهانه‌ای برای مشکلات موجود، موجه است! وقتی برنامه بازاریابی و فروش کسب‌یار را در اختیار یک لیسانس بازرگانی بگذارید و سوال کنید که آیا قادر است این برنامه را به صورت کامل اجرا کند، چاره‌ای جز خیر گفتن و خداحافظی کردن و یا قبول و رساندن شرکت به اهداف آن نخواهد داشت. این فقط یکی از فرایند‌های موفقیت شرکت‌ها در سیستم مدیریت کسب‌یار است و در این شرح مختصر مجال ذکر تک تک آنها نیست.
 
تعیین رقابتی‌ترین و بهترین لیست قیمت ممکن برای محصولات: در این مورد همین اندازه بگویم که کسب‌یار حتی در شرایطی که محصولی برای رقابت با محصول شما وجود ندارد باز هم فاکتور رقابت را در نظر خواهد گرفت تا با ظهور محصول رقیب، محصول شما میدان را خالی نکند. سوالات کسب‌یار را جواب دهید تا قیمت محصول شما را تعیین کند. به طور مثال در حال حاضر کسب‌یار هیچ رقیبی در ایران ندارد. در کشوری که یک ساعت مشاوره در موضوع مدیریت حداقل چندین میلیون تومان است. کسب‌یار قیمتی کاملا رقابتی برای خود تعیین کرده است!
 
داشتن سیاستی شفاف در اساسنامه‌ها و قراردادهای اعطاء نمایندگی: اغلب شرکت‌های ایرانی برای اعطاء نمایندگی از یک وکیل کمک می‌گیرند تا قراردادی را تهیه کند و با آن قرارداد نمایندگی شرکت را به شرکتی دیگر واگذار می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد قراردادهایی که توسط یک وکیل تهیه می‌شود به نفع طرفی‌ است که از وکیل کمک گرفته است. در بلند مدت نتیجه چنین قراردادهایی این می‌شود که نماینده عملا هیچ سودی عایدش نشده و اقدام به فسخ نمایندگی ‌کند. قراردادهای اعطای نمایندگی کسب‌یار توسط وکلا تدوین شده و توسط بازاریابها اصلاح شده‌اند تا کاملا یک سیاست برد برد را داشته باشند. همین روش در مورد اساسنامه‌ها نیز صادق است. اساسنامه‌های کسب‌یار در هر شرایطی سیاست برد برد را حفظ می‌کنند. این قراردادها در عین حال که سود شرکت را تامین می‌کنند قادرند سود نماینده یا شریک را نیز تامین کنند تا ایشان در جهت پیشرفت شرکت گام بردارد. شرح کامل سیاست چنین قراردادهایی در این توضیح مختصر نمی‌گنجد.
 
بهبود سودآوری شرکت و جلوگیری از هزینه‌های بی‌مورد و رشد بدون کنترل آن: در این زمینه کسب‌یار تمرکز اصلی خود را روی بهبود سودآوری قرار داده است. کسب‌یار سیاست‌هایی را اجرا می‌کند تا از رشد بدون کنترل و بزرگ شدن منفی شرکت جلوگیری کند و باعث می‌شود شرکت فقط در مسیر اهداف خویش رشد مثبت داشته باشد. در فرم‌های ارزیابی زمانی که رشد از حد معینی عبور کرد و کنترل شرکت را پایین آورد، کسب‌یار اقدام به برون‌سپاری قسمتی از کارهای شرکت می‌کند تا در بحران‌های اقتصادی شرکت باز هم در مسیر پیشرفت گام بردارد و از هزینه‌های بی‌مورد دور باشد. یکی از خریداران کسب‌یار بعد از دو روز استفاده از کسب‌یار نقل می‌کرد که با اجرای سیاست برون‌سپاری در هزینه‌های ماهانه شرکت یک میلیون و هشتصد هزار تومان صرفه‌جویی کرده است. کسب‌یار قراردادهای برون‌سپاری را هم داراست تا مدیر شرکت از این بابت خیالی آسوده داشته باشد. در این مورد بررسی دقیق‌تر اسناد مربوط به برون‌سپاری توصیه می‌شود.
 
دادن اعتماد به نفس به مدیر شرکت در امضاء قرارداد: نمونه قراردادهای فراوانی را می‌توانید از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنید، تمرکز خود را روی قراردادهایی بگذارید که یک شرکت می‌خواهد از وکیل کمک بگیرد. متوجه خواهید شد که امضاء کردن چنین قراردادهایی چه استرسی را می‌تواند تحمیل مدیر یک شرکت بکند. کسب‌یار در هر زمینه‌ای نمونه قراردادهای لازم را دارد و مدیر شرکت در هیچ شرایطی، از جمله مسائل حقوقی، مجبور نیست تا قرارداد وکیلی را که شرکت قصد کمک گرفتن از او را دارد، امضاء کند. در مقابل، وکیل باید قرارداد شرکت را مطالعه، بررسی و امضاء کند. این قراردادها بصورتی طراحی و تنظیم شده‌اند که در هر شرایط مصالح شرکت را تامین کنند و مدیر شرکت با اطمینان کامل بتواند از آنها استفاده کند.
 

 

چرا کسب یار؟

پست الکترونیکی پرینت PDF

اكنون كه چندین سال از ورود به سده 21 را پشت سر می گذاریم، تحولات جهانی، تكثر فزاینده تكنولوژی، جهانی‌سازی، رقابت فزاینده بر سر منابع و بازار، رسوایی‌های تجاری، تنوع در بازار نیروی كار، فاصله فراوان و گسترده بین مناطق توسعه یافته و در حال توسعه، ذهن ما را با این پرسش روبه‌رو می‌سازد كه جامعه جهانی و تجاری جدید، با جامعه قبلی چه تفاوتهایی دارد؟
جهان جدید جهانی پیچیده، پویا، شتابان با رشد فزاینده دانش است. بازارها، محصولات و سازمانها همگی جهانی، متعدد و چند فرهنگی شده‌اند. جهان آشوب، عدم اطمینان، غیر خطی جایگزین جهان ثابت، مطمئن و خطی شده است. ما هم اكنون وابستگی فزاینده بین افراد، سازمانها، جوامع و ملتها را تجربه می‌كنیم. موفقیت با این شرایط و موقعیت، مستلزم تغییر در فعالیتها و وظایف سازمانی و چگونگی اداره و رهبری سازمانها است.

از سال 1960 به بعد در کشورهای غربی، با ظهور نظریه‌های بزرگانی چون کاتلر و دراکر مدیریت و رهبری شرکت‌ها دستخوش تغییراتی بزرگ شد. آنها از تجارب سال‌های گذشته دست کشیده و به سوی سیستم‌ مدیریتی گام برداشتند دیگر مدیریت به روش سنتی محدودیت‌های خودش را ثابت کرده بود. بازارها و شرکت‌ها رو به گسترش بود و مدیریت چنین شرکت‌هایی نیز باید پیشرفت می‌کرد تا جوابگوی مسائل جدید باشد.
کشورهای جهان سوم از این اتفاقات بی‌خبر بوده و همچنان به مدیریت به شیوه سال‌های بین 1900 تا 1930 ادامه دادند. بدین ترتیب فاصله بین کشورهای پیشرفته و جهان سوم روز به روز بیشتر می‌شد. اکثر کشورهای جهان سوم از منابع طبیعی بهره‌مند هستند و اقتصاد آنها بر پایه منابع زیرزمینی است. همین منابع زیرزمینی باعث غفلت این کشورها از علوم روز بود. کشورهای جهان سومی دیگری نیز وجود داشتند که بدبختانه یا خوشبختانه از منابع طبیعی بی‌بهره بودند، نمونه بارز این کشورها، کشور ترکیه است. همین بی‌بهره بودن باعث شد مدیران این کشور به سمت علم مدیریت روز سوق پیدا کنند. در سال 1984 مصطفی کوچ مدیر هلدینگ بزرگ کوچ با به کار گرفتن تجربیات مدیران کشورهای پیشرفته و پیاده‌سازی کامل سیستم مدیریتی آنها باعث پیشرفت هلدینگ خود و کشور ترکیه شد.
امروز علم مدیریت چنان گسترش یافته است که هیچ مدیری نمی‌تواند ادعا کند به آخرین علوم مدیریتی دنیا اشراف دارد. دانشگاه‌های ما هنوز به تولید تئوری صرف و تربیت مدیران سنتی ادامه داده و هیچ سهمی در پیشرفت علم مدیریتی کشور ندارند. هیچ دانشگاه ایرانی در جهت عملیاتی‌ کردن علم مدیریت تلاشی نمی‌کند. در این شرایط باید کسانی دست به کار شده و در جهت عملیاتی کردن علم مدیریت روز دنیا حرکتی انجام دهند. در سال 1385 شرکت تسهیل‌گستر چنین مسئولیت سنگینی را به عهده گرفت و بعد از سه سال تلاش پیگیر و بدون استفاده از منابع دولتی در این مسیر گام برداشت. تمامی اسناد مورد استفاده در شرکت‌های بزرگ جهان جمع‌آوری، ترجمه و بومی‌سازی شد و بالاخره در مهرماه سال 88 این پروژه عظیم نهایی شده و در قالب محصولی به نام کسب‌یار به بازار عرضه شد. به امید دیدن نام شرکت‌های ایرانی در لیست پانصد شرکت برتر جهان!

 

 

مشکلات آماری و بهبود آن

پست الکترونیکی پرینت PDF
مشکلات 99% شرکت‌ها در مدیریت منابع انسانی: در جلسات معارفه کسب‌یار در قسمتی از جلسه از مدیران حاضر در جلسه سوال می‌شود "چه کسی حاضر نیست مرد اول تجارت الکترونیک ایران را در شرکت خود استخدام کند؟" فقط 1% مدیران حاضر دست خود را بالا می‌برند! یعنی 99% حاضرین با این استخدام، در مسیر عدم موفقیت شرکت خود قدم برمی‌دارند! این فقط نمونه‌ای کوچک برای نشان دادن مشکلات استخدامی شرکت‌هاست. با حل مشکل چنین استخدام‌هایی، کسب‌یار 99% از مشکلات آینده شرکت‌ها را از بین می‌برد. از اینجا ببینید نظریه کسب‌یار در این مورد چیست.
ادامه مطلب...
 

 

 

 

چه مدیرانی می‌توانند استفاده کنند؟

پست الکترونیکی پرینت PDF

مدیران شرکت‌ها و موسسات دولتی نمی‌توانند از کسب‌یار استفاده کنند:

از آنجایی که مدیران شرکت‌های دولتی اجرا کننده سیاستنامه‌های وزارتخانه‌های مربوطه هستند، قادر نیستند تا استاندارهای سیستم خلاقانه و دینامیک کسب‌یار را مورد استفاده قرار دهند. نیروی انسانی در این شرکت‌ها توسط قراردادهای دولتی استخدام می‌شوند و وظایف آنها با وظایفی که کسب‌یار تعیین می‌کند متفاوت است. شرکت تسهیل‌گستر استفاده از کسب‌یار را برای این گروه از مدیران اصلا توصیه نمی‌کند. 

 

ادامه مطلب ...
 
 

چه کمکی به من می‌کند؟

پست الکترونیکی پرینت PDF

معیارهای استخدامی شرکت را بهبود می‌بخشد: وقتی می‌خواهید فردی را استخدام کنید، چه معیاری به غیر از سابقه‌ی ‌کار و مدرک دانشگاهی دارید؟ آیا می‌دانید چه درصدی از دانشجویان، در رشته‌ای مدرک گرفته‌اند که علاقه‌ای به آن رشته نداشته‌اند؟ آیا چنین فردی با علاقه لازم کار خواهد کرد تا بازده شرکت را بالا ببرد؟ واقعا نمی‌توان معیارهای دیگری برای استخدام پیدا کرد تا استخدام افراد در جهت پیشرفت شرکت باشد؟ هر شرکتی از سه منبع سود کسب می‌کند، اولین منبع حداقل هزینه در تامین مواد اولیه است، دومین منبع بازده بالای کارگران است و سومین منبع قیمت محصول است. از آنجایی که قیمت منابع اولیه و قیمت محصول که در بازار رقابتی عرضه می‌شود تقریبا ثابت است و شرکت نمی‌تواند مانور زیادی روی آنها بدهد، کسب‌یار توجه زیادی روی منابع انسانی می‌کند. سیستم مدیریت کسب‌یار معیارهای خلاقانه‌ای در فرایند استخدامی دارد.

ادامه مطلب...
 
 

چه مدیرانی می‌توانند استفاده کنند؟

پست الکترونیکی پرینت PDF

مدیران شرکت‌ها و موسسات دولتی نمی‌توانند از کسب‌یار استفاده کنند:

از آنجایی که مدیران شرکت‌های دولتی اجرا کننده سیاستنامه‌های وزارتخانه‌های مربوطه هستند، قادر نیستند تا استاندارهای سیستم خلاقانه و دینامیک کسب‌یار را مورد استفاده قرار دهند. نیروی انسانی در این شرکت‌ها توسط قراردادهای دولتی استخدام می‌شوند و وظایف آنها با وظایفی که کسب‌یار تعیین می‌کند متفاوت است. شرکت تسهیل‌گستر استفاده از کسب‌یار را برای این گروه از مدیران اصلا توصیه نمی‌کند. 

 

 

مدیرانی که قصد دارند شرکت خود را جهانی کنند: از آنجاییکه کسب‌یار استانداردهای بین‌المللی را در خود دارد، در تطابق کامل با سیاست‌های جهانی شدن است. کارگران شرکت‌هایی که از کسب‌یار استفاده می‌کنند بازده بالایی دارند و همین فاکتور این شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا محصولات خود را با قیمت‌های رقابتی وارد بازارهای جهانی سازند. کسب‌یار همه قسمت‌های شرکت‌ها را استاندارد می‌کند و گرفتن استانداردهای جهانی و ورود به بازارهای جهانی برای این شرکت‌ها کاری سهل و آسان می‌شود. در این زمینه هم بررسی سیاستنامه‌ها توصیه می‌شود.
 
مدیرانی که ضوابط را بر روابط ترجیح می‌دهند: مدیرانی که شجاعت لازم برای ترجیح ضوابط بر روابط را دارند، قادرند کلیه استانداردهای کسب‌یار را در شرکت خود پیاده کرده و تمرکز اصلی خود را روی پیشرفت شرکت بگذارند. استفاده از کسب‌یار برای این مدیران بسیار مفید و الزامی است. اگر مدیری چنین شجاعتی را نداشته باشد، نه تنها کسب‌یار که حتی کاتلر و دراکر هم نمی‌توانند کمکی به او و شرکتش بکنند.
 
مدیرانی که به ارزش تکنیک "مهندسی ارزش" واقفند: با وجود اینکه بیش از شصت سال از ظهور تکنیک "مهندسی ارزش" گذشته است ولی هنوز در آمریکا یکی از ده تکنیک برتر مدیریتی است. نتایج یک تحقیق در آمریکا نشان می‌دهد که در برابر هر 1 دلاری که برای تکنیک "مهندسی ارزش" هزینه شده است 200 دلار بر سود شرکت افزوده شده است. از آنجایی که اقتصاد کشور ما بر پایه نفت بنا شده است ارزش این تکنیک هیچگاه توسط مدیران درک نشده است. این در شرایطی است که مدیران شرکت‌های خصوصی که هیچ سهمی از درآمد نفتی کشور ندارند نیز از این تکنیک استفاده نمی‌کنند. کسب‌یار در پشت هر پاراگراف خود این تکنیک را نیز مد نظر قرار داده و در این مسیر گام برمی‌دارد. برای اینکه حداکثر بهره‌وری را از کسب‌یار بکنید پیشنهاد می‌کنیم که همه توصیه‌های کسب‌یار را جدی گرفته و عملی کنید. اگر لازم باشد کارمندان خود را از نو استخدام کنید، به هیچ پاراگراف آن بی‌توجه نباشید و نگویید که این توصیه لازم نیست در شرکت ما اجرا شود چون شاید همان توصیه بیشترین بازدهی را از شرکت شما استخراج کند. تکنیک مهندسی ارزش به تنهایی قادر است در کوتاه مدت شرکت شما را متحول کند.
 

 

چه اطلاعاتی باید داشته باشم؟

پست الکترونیکی پرینت PDF
•    آشنایی مقدماتی با برنامه ورد
•    اطلاعات اولیه کار با کامپیوتر (روشن و خاموش کردن، اجرای برنامه و پرینت گرفتن)
•    تایپ کردن اسم، تاریخ و نام شرکت‌ها
 
صفحه 1 از 2

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg
 • 21.jpg
 • 22.jpg
 • 23.jpg
 • 24.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg

تماس با ما

تهران: فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه هفتم، واحد 721
تلفن: 47626486-021

تبریز: تقاطع خیابان منصور و بهادری، ساختمان سیمرغ، طبقه پنجم، شرکت تسهیل گستر
تلفن: 04135251447
فاکس: 04135251448

عضويت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، آخرین اخبار کسب یار و کسب و کار را در ایمیلتان دریافت کنید.
کسب یار
مباحث عمومی کسب و کار


دریافت بصورت HTML؟

آخرین نسخه کسب یار

کسب یار خریداری شده خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.


کسب یار 4.1.0 نسخه نهایی
آخرین تاریخ بروزرسانی:
//